Úvodní stránka » O nás - gynekologická ambulance a jednodenní péče

Dobrý den, vítejte na internetových stránkách

Gynekologické ambulance MUDr. Vladimíra Špičky!

Naše ambulance je všeobecná gynekologická ambulance zaměřující se na gynekologickou péči první linie.

Dívky bude jistě zajímat pomoc při výběru správné antikoncepce právě pro ně či téma preventivních gynekologických prohlídek a proč na ně pravidelně chodit.

Pro mladé ženy je tu celé spektrum vyšetřovacích metod a metod prevence i léčby gynekologických onemocnění včetně možnosti umělého přerušení nechtěného těhotenství.

Zralé ženy ocení péči v období klimekteria či konzultaci při potížích s inkontinencí moči. Samozřejmostí je zázemí v případě onkologického onemocněn íod diagnostiky až po kompletní léčbu.

Ženám těhotným jsme připraveni poskytnou komplexní péči v rámci těhotenské poradny, v případě zájmu si mohou odnést fotografii svého ještě nenarozeného miminka z těhotenského ultrazvuku.

Na operačním sále naší ambulance  provádíme i menší gynekologickou operativu v režimu  tzv. Jednodenní chirurgie ( např. Opearace Bartholiniho žlaz, hysteroskopii, revizi a kyretáž dutiny děložní, konizaci, tracheoplastiku či plastické operace genitálu (labioplastiku, vaginoplastiku, hymenoplastiku, perineoplastiku).

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Kontakt

PT MEDICA s.r.o.
Menšíkova 1155, 383 01 Prachatice (areál bývalých kasáren)
388 313 760